FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Fotografia reklamowa oferta

W fotografii reklamowej chodzi o wydobycie najważniejszych cech wyróżniających dany produkt spośród innych. Mogą być to zdjęcia przygotowywane na użytek gazet, plakatów, ulotek czy stron i sklepów internetowych.

Fotografia żywności

Zdjęcia potrafią powiedzieć smakoszom dużo więcej niż najlepszy opis potrawy – świetnie nadają się do użycia w menu, ulotkach, kartach drinków czy kasetonach nad barem.

 

Fotografia Produktów

W fotografii typu packshot istotne jest aby pokazać cechy produktu – jego fakturę, kolory, kształty i funkcje. Jeżeli wykorzystane ma być jedno ujęcie, wybiera się to najważniejsze, natomiast jeżeli istnieje możliwość wyeksponowania kilku zdjęć, można użyć wszystkich jakie spodobają się Klientowi.

 

Prowadzą Państwo pensjonat albo agroturystykę? Gabinet usługowy i firmę? Zapraszam do wzbogacenia swojej witryny, materiałów reklamowych i ścian pomieszczeń autentycznymi, profesjonalnymi zdjęciami. 

Do każdego zlecenia podchodzę jednostkowo, dlatego każdorazowo przeprowadzam indywidualną wycenę po szczegółowym zapoznaniu się z wizją klienta, terminem realizacji, ilością zdjęć, itp. Wysokość ceny usługi warunkują różne rodzaje produktów i zdjęć.Aby uzyskać szczegółową wyceną skontaktuj się ze mną poprzez  e-mailowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *