TU I TERAZ, W SERCU

Nie wciągajcie swoich mężczyzn w rozwój duchowy.
Może to niepopularne ale na ten moment wydaje mi się właściwe tak napisać.
Dlaczego?
Nie szukajcie koleżanek do rozmów w swoim domu. Mężczyzna jest od innej roboty w tym życiu. Koleżankę znaleźć możecie na zewnątrz i rozmawiać z nią o „tych rzeczach”, mężczyzna ma przywrócić w sobie energię męską, działającą jako racjonalność, logiczność, planowość, materialność i kompatybilność z realnym światem. Kobieta ma inną energię, niematerialną, mistyczną, odczuwającą, latającą poza czasem liniowym. Inspirującą i zmienną. Świat kobiet i mężczyzn ma się dopełniać, przenikać, współpracować. Nie kastrujcie swoich mężczyzn duchowością w pojęciu energii żeńskiej. On rozwija się po swojemu. Racjonalnie, w działaniach na zewnątrz, w materialnym świecie.
Nie nauczajcie swoich mężczyzn duchowości, nie karmcie ich własną ideologią Ducha. Niech mężczyzna zajmie się swoją robotą. Niech zarabia, niech będzie w świecie z mężczyznami, niech wraca do domu w wasze ramiona i eteryczność.Niech odpocznie, odpręży się i „naprawi” to co zużyło się w materii.
A ty droga kobieto daj się zaopiekować, obdarzyć. Niech dla ciebie zdobywa świat. Chwal, przytulaj i lataj sobie w chmurach. Medytuj. On niech działa, ma zadania, to go rozwija, wzmacnia, uskrzydla. Nie odbieraj mu decyzyjności w jego życiu. Nie pakuj go w odczuwanie i kobiecą wrażliwość. Niech będzie chłodną, bez emocjonalną skałą. Wyjdzie to wszystkim na dobre. Szczególnie tobie droga kobieto!!!!
Daj mu wolność działania, decydowania, niech stanie się przywódcą a jeśli mu nie ufasz odejdź i znajdź takiego, przy którym będziesz mogła być kobietą bujającą w obłokach. Mistyczną, wiedzącą, inspirującą. Daj się mu wykazać w życiu realnie, namacalnie, fizycznie. Przyjmuj, nie wymuszaj 📷
Chcesz być szczęśliwa i kochana?
Nie wciągajcie swoich mężczyzn w rozwój duchowy pojęty po kobiecemu. A może on ma być niewrażliwy, abyś ty mogla być bezpiecznie przy nim wrażliwa?
Poczuj ten tekst, czy nie mam racji?

KOBIETA I MĘŻCZYZNA – RAZEM ALE INACZEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *