Oferta cenowa, ŚLUB MARZEŃ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OFERTA

Szanowni Państwo,
ofertę fotografii ślubnej kieruję do wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których fotografia ślubna jest jedną z najpiękniejszych i najważniejszych pamiątek rodzinnych w życiu. Zdjęcia wykonuję w stylu reportażowo – artystycznym z autorską obróbką i retuszem, zdjęcia w kolorze i zdjęcia czarno białe. W dniu ślubu fotografuję najważniejsze wydarzenia, wyjątkowe chwile i wielkie emocje. Na sesjach plenerowych stawiam na różnorodność, łączę emocje, wrażliwość estetyczną, na ciekawe kadry.

Podczas sesji ślubnej stawiam na jakość, a nie na jakoś…

Ofertę cenową fotografii ślubnej dopasowuję indywidualnie do oczekiwań Młodej Pary, możecie Państwo swobodnie dobierać elementy sesji ślubnej w zależności od potrzeb, upodobań i możliwości budżetowych.
Jestem otwarty na niestandardowe i kreatywne sesje ślubne. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem ślubno – weselnym, aby dzień ślubu i wesela był dobrze przygotowany i zachwycił wszystkich gości. Chętnie odpowiem na Państwa inne pytania i wątpliwości. Zapraszam do rozmowy telefonicznej 24h i 7d/t, zapraszam na spotkanie 24h i 7d/t, jednak po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. Każdą przyszłą Młodą Parę traktuję indywidualnie, bo każdy Klient ma inne oczekiwania.

Zapytania o wolny termin oraz o ofertę cenową można składać poprzez:

okiemliska@gmail.com

 

Rezerwacja terminu
Pełna rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% wartości usługi oraz po podpisaniu umowy.

Pozostała część wartości usługi i dodatkowych materiałów przy odbiorze zdjęć

Serdecznie zapraszam!

oferta slubna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *