PODRÓŻE

KOŁOBRZEG – WARTO JECHAĆ CZY NIE WARTO :) ?

Tego roku ponownie wyruszyliśmy nad polskie morze.Od poprzedniego roku marzyliśmy o powrocie tam.

Gdzie znajdziemy najładniejsze plaże, gdzie jest największy wybór kwater i noclegów, gdzie najlepiej pojechać we dwojei czy aby nie grozi nam nuda, gdy pogoda pokrzyżuje plany wylegiwania się w słońcu? Nasze wybrzeże zmienia się cały czas, ale pytania pozostają te same.

W trakcie podroży odwiedziliśmy min. Kołobrzeg.

Port Morski Kołobrzeg

Bardzo urokliwe miejsce. Przyjemnie stąd obserwować zachody słońca i przepływające statki. Falochron portu jest odnowiony i wydłużony. Podczas wietrznej pogody fale klimatycznie rozbijają się o umocnienia. Obowiązkowy punkt wypadowy. Do atrakcji zaliczyć trzeba Latarnię, Statki wycieczkowe, Port rybacki, port jachtowy.

Klimat miasta jest fajny, ogólnie ładne jest, zadbane.

Ogólnie nie jest źle ale kupa ludzi więc spokoju i ciszy tam nie znajdziesz. Na plaży ciężko znaleźć wolne miejsce jak przyjdzie się za późno.Dużo Niemców,sporo restauracji,pubów na starówce,ceny wysokie jeśli chodzi o nocleg,w sezonie masę ludzi, na plaży trudno znaleźć miejsce bo jest dość krótka.

Ogólnie miasto jest bardzo przyjemne, znajdziesz wszystko czego potrzeba. To prawda, że jest tam dużo Niemców i w ogóle ludzi, więc w sezonie jest tłoczno. Ale z drugiej strony to chyba tak jest teraz we wszystkich nadmorskich miejscowościach…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *