KSIĄŻKI, NOTATNIK KULTURALNY

KSIĄŻKI NA MAJ

Jak widać, nie umiem regularnie dzielić się z wrażeniami po każdej lekturze – staram się to robić na Instagramie – zatem przygotowałam zbiorczy wpis, gdzie choć w kilku zdaniach opiszę książki, które przeczytałam w marcu i kwietniu.

 

Jedzenie, które leczy

Jesteś tym, co… jesz.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to, co jemy wpływa zarówno na naszą witalność, wagę, stan naszej skóry czy włosów, ale również na kondycję naszego całego organizmu, w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów, ziół i przypraw powinniśmy komponować menu, aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce „Jedzenie, które leczy”.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna, idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko widocznymi elementami jak wzrost, waga, płeć czy kolor skóry. Mamy m.in. inne trawienie, różne zapotrzebowanie energetyczne. Mało tego nasze potrzeby zmieniają się wraz ze zmiennością otaczającego nas świata. Innego rodzaju przyprawy i smaki są nam potrzebne zimą, a inne upalnym latem.

Autorzy nie tylko podadzą przepisy na proste i smaczne posiłki sprzyjające zdrowiu, ale podpowiedzą, jak odnaleźć swoją drogę do zdrowia i radości życia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Kłamstwa o miłości
Byron Katie Michael Katz

Przestań cierpieć i odkryj miłość i akceptację dzięki rewolucyjnemu procesowi uzdrowienia psychicznego i duchowego pod nazwą PRACA! Dzięki temu inspirującemu poradnikowi odkryjesz bolesne myśli, na których oparłeś całe swoje dotychczasowe życie, i z radością będziesz obserwować, jak znikają. Znajdziesz spełnienie we wszystkich rodzajach związków. Szczęście jest w twoich rękach!

 

„Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”

3 lata zbierania materiałów, doświadczeń i obserwacji otoczenia. Owocem pracy jest  książka motywacyjna „Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”. To nie jest książka podróżnicza! Wyspa Bali jest jedynie metaforą wspaniałego życia bez zmartwień. Ta wyjątkowa książka motywacyjna w 20 rozdziałach zawiera klucz, który może stać się bezcenną motywacją do działania i początkiem zmian na lepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *