I KOMUNIA ŚW., Oferta cenowa

Sesja komunijna cena

Zdjęcia komunijne, pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których zdjęcia są wyjątkową pamiątką rodzinną.

Polecam sesje komunijne w studio lub w plenerze, w dowolnym miejscu oraz całodzienną sesję fotograficzną wyjątkowego dnia Pierwszej Komunii. Przygotowałam dla Państwa przykładowe warianty oferty, które są najchętniej zamawiane przez rodziców oraz gości jako sesje komunijne w prezencie.

Sesja komunijna w plenerze 450 zł Indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z rodzicami/rodzeństwem/rodzicami chrzestnymi/dziadkami. Czas trwania sesji 1h, plener w dowolnej lokalizacji na terenie Nowego i Starego Sącza lub okolic. Po zakończeniu sesji komunijnej otrzymujecie Państwo 30 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z nadrukiem w etui oraz 20 zdjęć (odbitek) w formacie 15 x 21cm lub 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie fotoalbumu.

Sesja komunijna w studio 500 zł
Indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z rodzicami/rodzeństwem/rodzicami chrzestnymi/dziadkami. Czas trwania sesji 1h. Po zakończeniu sesji komunijnej otrzymujecie Państwo 25 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z nadrukiem w etui oraz 25 zdjęć (odbitek) w formacie 15 x 21cm lub 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie fotoalbumu.

Całodzienna sesja fotograficzna w dniu Pierwszej Komunii Świętej 1100 zł
Sesja obejmuje reportaż fotograficzny: zdjęcia w mieszkaniu rodziców (błogosławieństwo rodziców, wspólne zdjęcia z rodzicami, rodzicami i chrzestnymi z dziadkami), zdjęcia przed kościołem oraz w kościele (o ile jest taka możliwość), życzenia, wspólne zdjęcie z rodziną, rodzicami, rodzicami chrzestnymi przez kościołem /przed ołtarzem – w zależności o oczekiwań rodziców i możliwości wykonania tych zdjęć bezpośrednio po mszy lub przed/po majowym nabożeństwie.
Zdjęcia podczas spotkania rodzinnego (przed obiadem lub po obiedzie lub/i przed deserem) w domu lub w lokalu lub w bliskim sąsiedztwie jako mini plener fotograficzny gości i dziecka.
Mini sesja w plenerze indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z rodzicami, rodzicami chrzestnymi w bliskim sąsiedztwie domu/lokalu.
Czas trwania sesji: 8 h. Po zakończeniu sesji komunijnej otrzymujecie Państwo 100 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z nadrukiem w etui oraz 30 zdjęć (odbitek) w formacie 15 x 21cm lub 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie fotoalbumu.

Termin sesji plenerowej ustalam wspólnie z rodzicami na 2 – 3 dni przed, w oparciu o prognozę pogody.

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *