NA ZDROWIE, WAŻNE DLA ZDROWIA

Ssanie oleju – naturalne odtruwanie i oczyszczanie organizmu

 

ssanie oleju kokosowego
Płukanie jamy ustnej olejem znane jest ludzkości co najmniej od… 5.000 lat! Jest to metoda Ajurwedy„wiedzy o życiu” i ma swoje korzenie w starożytnej kulturze wedyjskiej.
Ssanie oleju, jakie znamy dzisiaj, rozpowszechnił w roku 1992 ukraiński lekarz dr med. R Karach.    
Dr Karach twierdził, że ssaniem oleju można leczyć różne choroby.
Podstawową zasadą kuracji olejem jest ssanie i płukanie nim jamy ustnej. Właściwe oczyszczenie i proces uzdrawiania następuje samoczynnie. Stosując się do tej metody leczeniu poddawane są jednocześnie komórki, włókna oraz organy wewnętrzne.
Kuracja olejem jest w stanie poradzić sobie z takimi chorobami czy przypadłościami jak:
Bóle głowy
Zapalenie zatok
Zapalenie oskrzeli
Bóle gardła
Katar
Bóle zębów
Krwawienie dziąseł
Próchnica
Zapalenie migdałków
Tromboza – zakrzepica żył głębokich
Przewlekłe choroby krwi
Artroza
Egzema
Trądzik
Choroby grzybicze
Łuszczyca
Choroby żołądkowe
Choroby jelit
Dolegliwości serca
Problemy nerkowe
Choroby kobiece
Choroby płuc
Dolegliwości wątrobowe
Choroby układu nerwowego
Rano, na czczo, zaraz po przebudzeniu należy płukać jamę ustną 1 łyżką oleju przez około 15-20 minut. Po umieszczeniu go w ustach i przepychaniu „cedzeniu” wokół zębów i dziąseł, „wyciąga” bakterie i inne odpady. Olej powinien dostać się w każdy zakątek jamy ustnej. Pod żadnym pozorem nie można go połykać! Zebrane są w nim wszystkie bakterie, których w momencie płukania chcemy się pozbyć.
Wskutek mieszania się ze śliną olej po pewnym czasie rozwodni się. Mimo to nadal należy go ssać. Jeśli podczas ssania poczuje się, że mięśnie szczęki bolą, będzie to oznaczało, że ssanie jest wykonywane zbyt intensywnie. Należy wówczas rozluźnić mięśnie szczęk i do przemieszczania oleju wewnątrz ust używać tylko języka.
Kiedy olej nasyci się toksynami, które wypłukał z jamy ustnej może stać się białawy i mieć rzadszą, mleczną konsystencję. Po zakończeniu płukania należy go wypluć, najlepiej do muszli klozetowej, gdyż w danej chwili zawiera mnóstwo bakterii i szkodliwych substancji.
Następnie płukamy usta szklanką ciepłej wody z dodatkiem łyżeczki sody oczyszczonej. Wypłukuje ona resztki toksyn, które mogły pozostać w ustach. Ostatnim etapem jest umycie zębów pastą, która nie zawiera fluoru.
Na początku trwania kuracji może wystąpić lekkie pogorszenie ogólnego stanu zdrowia, jest to jednak reakcja naturalna. Nie należy przerywać oczyszczania. Jest to jedynie sygnał, że nasza kuracja działa i powinna być kontynuowana.
Ssanie oleju może uruchomić swoją magiczną moc niemal natychmiast. Toksyny są usuwane z organizmu już po pierwszym zabiegu. Ssanie oleju można wykonywać codziennie, jeśli ma się na to ochotę, lub kilka razy w tygodniu. Nie ma sztywnej zasady co do częstotliwości – należy kierować się własnym doświadczeniem i słuchać swojego organizmu. Ważne jest żeby stosować ssanie regularnie.
Kuracja ta przynosi niesamowite efekty dla naszego zdrowia. Dzięki temu z pewnością można doświadczyć zwiększenia energii, oczyszczenia skóry, poprawy jakości snu, uregulują się cykle miesiączkowe, zmniejszą się bóle głowy, wyleczą wypryski, złagodzą się alergie, oczyszczą się zatoki, a co najważniejsze – niesamowicie wzmocni się układ limfatyczny oraz immunologiczny. Organizm odzyska pierwotną siłę i świeżość, nastąpi spokojny sen, zdrowy apetyt oraz niezakłócona zdolność koncentracji i zapamiętywania. Efektem ubocznym są tylko bielsze zęby i remineralizacja szkliwa.

 

Wykorzystane źródła:

Lepsza wersja samej siebie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *