KSIĄŻKI, NOTATNIK KULTURALNY

TRZY WAŻNE PYTANIA, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŻYCIE. ODKRYJ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

Czy znacie kultową książkę „Cztery umowy”, którą przetłumaczono na 40 języków świata? W samych Stanach Zjednoczonych książka sprzedała się w nakładzie ponad 7,2 miliona egzemplarzy! Don Miguel Ruiz, jeden z najważniejszych nauczycieli duchowych naszych czasów powraca z nową, ważną książką pt. „Trzy pytania”.

 

Ceniony duchowy nauczyciel Don Miguel Ruiz rozbudowuje przesłanie, jakie zawarł w swym poprzednim bestsellerze „Cztery umowy”. Autor wprowadza nas w duchową tradycję Tolteków, pomaga odnaleźć się i nauczyć korzystania z ukrytej w nas mocy, aby osiągnąć pełnię życia.

W Czterech umowach Don Miguel Ruiz wskazał ludziom poszukującym swojej drogi ścieżkę ku oświeceniu, właściwą dla prastarej, środkowoamerykańskiej kultury Tolteków. Teraz autor wiedzie nas w głąb rdzennie amerykańskich praktyk. Proponuje rozważenie podstawowych pytań dotyczących naszego życia oraz umożliwia poznanie sił, które zarządzają naszym duchowym potencjałem. Odpowiedzi na trzy odwieczne pytania: Kim jestem? Co jest prawdą? W czym przejawia się miłość? – mają zasadnicze znaczenie dla zdobycia i utrzymania równowagi duchowej.

Te proste, ale jakże ważne pytania zadajemy sobie na każdym etapie naszego życia. Znalezienie, a nawet już samo poszukiwanie odpowiedzi otwiera nam drzwi do kolejnego poziomu rozwoju i wreszcie prowadzi do całkowitego, prawdziwego poznania samego siebie.

Trzy pytania to praktyczny poradnik, który pozwala czytelnikowi podążyć za transformującym przesłaniem Ruiza. Książka ta jest narzędziem do pokonania wszelkich naszych lęków i obaw, a tym samym do odnalezienia spokoju ducha. Stanowi przez to prawdziwe wsparcie dla wszystkich, którzy dążą do samopoznania, zrozumienia i samoakceptacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *